• každému klientovi káva či čaj jako pozornost
  • možnost elektronického objednání
  • poradenství 
  • diagnostika vlasů

Spolupracujeme

Pracujeme se značkou GOLDWELL a HENNE COLOR

Barvící systémy - GOLDWELL- Topchic, Colorance, Elumen,Nectaya, Oxycur Platin, Colorance Soft color, Silklift, New Blonde, Men ReShade, System Color

Preparace - Straight´n Shine, Trendline Texturizer, Topform, Vitensity, Eolution, System

Péče - Dualsenses, Kerasilk, Colorglow

Inner Effect

Style Sign - Gloss, Volume, Natural, Curl, Straight, Nature

BARVA Goldwell Topchic: Absolutní krycí síla v oblasti přírodních odstínů. Vysoká brilantnost barev a zářivost módních odstínů. Mírně alkalická barva na vlasy. Nízké množství amoniaku (2%), co řadí Topchic mezi nejmně alkalické barvy na trhu. Krémová gelová konzistence. Více než 130 barevných odstínů s obsahem panthenolu (dodává vlasům hydrataci a zabraňuje bobtnání kutikuly), proteinů (posilují strukturu vlasu a napomáhají trvanlivosti barvy), obsahuje patentovanou technologii TRAP.

PŘELIV Colorance: Colorance přináší řadu demi permanentních barev na vlasy, které vlasy nejen chrání díky nové technologii IntraLipid, ale dokonce regenerují vlasovou strukturu až o 35%. Sementace odstínů je velmi snadná pro jistotu při výběru vhodného produktu.Technologie s vyváženým pH.

COLOR INFUSE (přeliv) - nové vyjádření stávajícího přírodního tónu. Svěží živoucí barvy plné vyjádření, barevné hloubky a zářivosti. Vyjímečný lesk. Ošetřená a revitalizovaná vlasová struktura. Vhodné pro všechny klienty, kteří nemají žádné šediny nebo velmi malý podíl šdin ve vlaech (max 50%). Kteří nepožadují barvu, u které je nutné vlasy zasvětlovat. Ti kteří nechtějí permanentní barvu

COVER PLUS GREY - nechejte šediny zmizet bez permanentního barvení. Důvěryhodné krytí šedin až do 75%. Přirozeně lesklé, živoucí barevné výsledky s jedinečnými odlesky (TriFlective Naturals). Přirozeně působící a odolné tmavé odlesky na příliš zesvětlených nebo melírovaných vlasech. optimální odolnost dokonce i na porézních vlasech. 

EXPRESS TONING - lesklá blond barva a pocit zdravých vlasů. Šetrné zdokonalení blond barvy za pouhých 5 minut . jedinečná bohatost a lesk. jemné tóny-pimentace. Aplikace přímo po zesvětlení (celá hlava nebo melíry, nebo pro osvěžení tónu mezi dvěmi služami barvení

BARVENÍ Elumen : Elumen je jedinečná , vysoce intenzivní a účinná barva s garancí možnosti okamžitého vrácení původního odstínu vlasu. Barva Elumen dodává vlasům jedinečný třpyt a lesk. Funguje na bázi elektromagnetické přitažlivosti , kdy se barvené pigmenty barvy Elumen zachycují do struktury vlasu a to velice šetrně , přitom pevně, bez oxidační chemické reakce. Tím je Elumen mimořádně trvanlivý a zároveň šetrný k vlasům.

BARVENÍ Nectaya : Nectaya je více, než jen permanentní barva. Nectaya je prvním barevným nektarem na světě a novou prémiovou barvení. Šetrnější barva patentová technologie IntraLipid navrací ztracené lipidy uvnitř vlasu.   92% složek je přírodního původu pro bohatou vyživující recepturu s hloubkově regenerujícím arganovým olejem pro hladké, výjímečně lesklé vlasy. 100% přírodní vůně.

MELÍROVÁNÍ SilkLift, Oyzcur, New Blonde: Silklift - systém přináší zářivě jasnou blond barvu a zdravé vlasy v jediném kroce, díky inovativní technologii SilkproteinComlex pro úpravu a strukturální vyrovnanost zatížených a jemných vlasů.

Oxycur Platin  poskytuje výkonné, bezpečné, rychlé a šetrné zesvětlení

New Blonde  pětiminutová revoluce pro  melírování. Redukuje tmavé , nepřiroyené odrosty a narezlé kontrasty melírů.

BARVA Systém nabízí doplňkové přípravky pro práci s barvícím systémem Goldwell

Colorance SoftColor představuje pečující pěnu ve spreji, která efektivně oživí baru Vašich vasů

BARVA Men ReShade první pětiminutové probarvení šedin pro muže.

PREPARACE Straight´n Shine  představuje inteligentní systém narovnávání vlasů a techologii Structure Balancing . Vhodný pro všechny typy a struktury vlasů, jak pro evropské , tak pro asijské, středo a jihoamerické typy vlasů.

Trendline Texturizer  dodává účesům objem, plnost a strukturu, která pak vydrží dlouhé týdny.

Preparace Topform představuje neobyčejně odolné  a stálé kadeře díky technologii Perm Penetration System

Vitensity přináší dlouhotrvající vitalitu a objem s dokonalou kondicí vlasů. Speciálně vyvinutý přenosný systém a Q10 poskytují dlouhotrvající , pružné a rovnoměrné vlny. Obsahuje Gloss Care Emulsion pro viditelné vylepšené ošetření a lesk.

Preparace System perm: představuje produkty pro práci  s trvalými ondulacemi Goldwell.

Evolution: představuje maximální šetrnost k vlasové struktuře, absolutní jistotu výsledků díky vylepšené neutrální technologii působící v neutrální škále pH. Účinne lipidy pečují o vlasy již během procesu trvalení. Vyrovnávací systém s patentovaným ochranným filmem pro dokonalou pružnost od kořínků ke konečkům vlasy chrání přesně v těch místech, kde jsou nejvíce poškozené.

HENNE COLOR - Francouzká vlasová kosmetika . Henna patří k nejstarším přírodním barvivům na světě . Je to keř , který roste v orientálních zemích, například v Indii, Egyptě, Tunisu. Listy se usuší a rozemelou na velice jemný prášek. Ten se smíchá s vodou a nanáší se na vlasy. Již ve starém Egyptě si ženy barvily hennou nejen vlasy , ale i dlaně a chodidla. Svými antiseptickými  účinky jim pomáhála proti lupům a kožním plísním.Hennu používali i kočovní beduíni na ochranu svých vlasů před jemným pískem vanoucím s pouště , který jim vlasy obrušoval. Henna obalí každý vlas tenoučkou vrstvičkou , šupinky na povrchu přilnou k vlasovému stvolu, který je tak chráněn před vnějšími nepříznivými vlivy - spadu s ovzduší a podobně. Vlas je pružný, lesklý, neláme se a nedvojí. Henna vzživuje vlasovou cibulku, která bývá v našich podmínkách často oslabena. Henna je čistě přírodní barva , která je vhodná pro těhotné a alergiky. Všechny výrobky mají atest, schválení hlavního hygienika a prohlášení o shodě.

Henna - prášková barva - Přírodní barvou henny je měděný až mahagonový odstín. Přidáním dalších přírodních barviv např.: heřmánku, slupek s ořechů, indiga a podobně, docílíme řady dalších barev: zlatá, měděná, blond, mahagon, bordó, kaštan, hnědá a černá. Pro ty, kteří jsou spokojeni s barvou svých vlasů , ale potřebují je zregenerovat a vyživit: Henna neutrální - bezbarvou pro vlasy od přírody slabé. Henna vitamínová - směs bylinek - tymiánu, břízy, břízy kopřivy, henny a kůry chininovníku. Tento přípravek je především vhodný pro vlasy chemicky narušené.

Henna - tekutý přeliv - Tato nová generace přírodních tónovacích přelivů neobsahuje čpavek ani kysličník  a díky obsahu přírodních látek vlasy zároveň regeneruje. Přelivy překrývají šediny a mohou se používat na již barvené vlasy. Přeliv vydrží 6 - 8 umytí . Odstíny: zlatá blond, měď, mahagon, bordó, kaštan, hnědá a černá.

 

 

PŘÍPRAVKY PÉČE:

Color ( pro normální až jemně barvené vlasy) s extraktem granátového jablka . Viditelně vyšší zářivost barvy a přirozeně lehký pocit ve vlasech . Ve Finsku byla Dualsenses zvoleno značkou roku 2008 mezi kadeřníky Asociací toaletních potřeb a detergentů.ve Velké Británii byla dualsenses 60sec maska zvolena produktem roku 2009 v kategorii značek prodávaných v salonu. Produkt roku je mezinárodně uznávaná soutěž. Sensitive pěnový šampón byl v roce 2011 testován a doporučen Německou asociací pro výzkum alergie a astmatu(DAAB)

ŠAMPON COLOR- jemné mytí s ochranou barvy bey yatížených vlasů, viditelně větší brilatnost barvy a přirozeně lehký pocit ve vlasech. S extraktem s granátového jablka.

KONDICIONER COLOR-jemná péče s ochranou barvy pro každodení zlepšení rozčesatelnosti bez zatížených vlasů. S extraktem z granátového jablka

SPRAY-Leave- In Gloss- bezoplachový sprej pro lesk vlasů.ultra jemná péče pro lesk s ochranným filtrem. S extraktem s granátového jablka

LEAVE-IN SERUM- nejintenzvnější , okamžitá péče pro zářivé barvy a dlouhotrvající efekty.neoplachuje se. S extraktem s granátového jablka. 

Color Extra Rich (pro barvené vlasy náročné na péči)

ŠAMPON - jemné mytí s ochranou barvy a extra péčí. S extraktem s granátového jablka

KONDICIONER - bohatá péče s ochranou barvy pro každodení zlepšení rozčesatelnosti vlasů.S extraktem s granátového jablka.

LEAVE-IN KRÉMOVÝ FLUID - bohatý, krémový fluids ochranou barvy pro hladké vlasy a zářivé barvy. S extraktem s garaátového jablka.

60 SEK.MASKA - ultra rychlé výsledky ,intenzivní péče  s ochranou barvy, regeneruje vlasovou strukturu během pohých 60 sekund . S extraktem z granátového jablka.

Ultra Volume (pro jemné až normální vlasy) dokonalé řešení pro optimální objem vlasů. Speciálně vyvinutý Volum System posílený multiminerály a ultra lehká gelová konzistence pro viditelně větší objem a pocit hustějších vlasů. 

GELOVÝ ŠAMPON - ultra gelová konzistence pro šetrné mytí a posílení vlasů. Pro jemné a normální vlasy . Viditelně více objemu . Obsahuje Volume system s multiminerály.

GELOVÝ KONDICIONER - ultra lehká gelová konzistence pro každodení posílení a zlepšení rozčeatelnosti . Obsahuje volume System s multiminerály

LEAVE-IN BOST SPRAY - ultra jemný spray pro posílení a větší zpenění. obsahuje Volume system s multiminerály.

60 SEK.GELOVÁ MASKA  - ultra gelová konzistence, ulta lehké výsledky - ntenzivní posilující péče. posiluje anavrací vlasům strukturu během pouhých 60 sekund. obsahuje Volume Systém a multiminerály

LEAVE-IN SERUM - nejintenzivnější posilující péče pro dlouotrvající efekty - bez zatížených vlasů. neoplachuje se. obsahuje Volume Systém a multimirály.

Rich Repair (pro suché a poškozené vlasy) s hedvábnými proteiny s pašmíny. Viditelně zvýrazněný zdravý lesk a pocit hladých, hebvábných vlasů. Vhodné pro melírované vlasy.

ŠAMPON - šetrné mytí s ošetřujícími efekty.Pro suché a třepící se vlasy.viditelně zdravější vlasy a uhlazující , hebvábný efekt.Obsahuje extraktz pašmíny a vyrovnávač kutikuly.

KONDICIONER - každodení péče s ošetřujícími efekty pro zlepšení rozčeatelnosti vlasů. Obsahuje extrakt z pašíny a vyrovnávač kutikuly

LEAVE-IN KRÉMOVÝ FLUID - ultra hladký krémový fluid s oštřujícími efekty. Pro okamžitou hladkost a lesk. Obsahuje extrakt z pašiny.

60SEK. MASKA - ultra rychlé výsledky. Intenzivní péče s oštětřujícími účinky. Zlepšuje stav vašich vlasů během pouhých 60 sekund. obsahuje extrakt z pašímny a vyrovnávač kutikuly

LEAVE-IN SERUM - nejintenzivnější péče pro dlouhotrvající ošetřující efekt. Neoplachuje se . Obsahuje extrakt z pašíny a vyrovnávač kutikuly.

 

Curly Twist (pro přirozeně vlnité nebo trvalené vlasy) s extraktem s bambusu. Viditelně tvarované, lesklé vlny a pocit pružných vlsů plných objemu. 

ŠAMPON - bohaté mytí pro objem a elasticitu. pro vlnité nebo trvalené vlasy. obsahuje extrakt z bambusu

KONDICIONÉR - bohatá péče pro každodení zlapšení rozčesatelnosti a více pružnosti. Obsahuje extrakt z bambusu.

LEAVE-IN 2-FÁZOVÝ SPRAY - bohatý dvoufázový sprej pro lesklé, tvarované vlny plné objemu . Pro lesknoucí se , flexibilní vlny plné energie. Obsahuje extrakt z bambusu.

LEAVE-IN SERUM - nejintenzivnější bohatá péče pro dlouhotrvající efekty . Neoplachuje se . Obsahuje extrakt z bambusu. 

Scalp specialist profesionální řešení problémů pokožky hlavy- okamžitě viditelný a znatelný výsledek. 64% všech spotřebitelů trpí individuálními problémy s pokožkou hlavy. Zdravé, zářivé vlasy a lepší kondice pokožky hlavy - výsledky okamžitě uvidíte i pocítíte díky vysoce efektivním aktivním složkám kombnovaným s Instant Microfluid Technology.

ANTI-HAIRLOSS SPREJ - pro řídnoucí vlasy. Předchází dědičnému vypadávání  vlasů, snadno se aplikuje, určen pro každodení použití. Viditelně zdravé, posílené vlasy a oošetřená pokožka hlavy. Obsahuje Regulation System  s extraktem z ženšenu a t-Flavanone.

SENSITIV-PĚNOVÝ ŠAMPON -bez obsahu konzervantů . Obzvláště šetrné mytí. Skvělá kompatibilita s pokožkou potvrzena 93% uživatelů.Testováno a doporučeno Německou asociací pro výzkum alergie a astmatu. Obsahuje Regulation System s extraktem z květů lípy.

SENSITIV-ZKLIDŃUJÍCÍ LOTION - okamžitě redukuje svědění a podráždění pkožky. Obsahuje Regulation System s extraktem z květů Lípy.

SENSITIVE-60SEK. MASKA - Obzvlášť jemná péče pro citlivou pokožku . Obsahuje Regulation System  s extraktem z květů Lípy.

ANTI-DANDRUFF ŠAMPON- proti lupům : odstraňuje lupy již po prvním mytí . Při pravidelném používání předchází tvorbě nových lupů.Obsahuje Regulation System s hydratačním extraktem z limetky a kombinací Octopirox-Zinc-Pyrithione.

DEEP CLEANSING ŠAMPON - hloubkově čistící šampon - šetrně , ale efektivní odstranění zbytků stylingových produktů , kožního mazu a chlóru . Obsahuje Regulation  Systém s hydratačním komplexem z limetky a komplexem Zinc-PCA.

For Men (pro muže)řada péče speciálně pro potřeby mužských vlasů. Okamžitě viditelné a znatelné výsledky. Posílené vlasy a více energie. Recharge System s komplexem guarany a kofeinu posiluje náročné mužské vlasy a chrání je proti škodlivým prvkům životního prostředí společně s proteiny a panthenolem kombinace mentolu, guarany      a kofeinu má vitaluzující efekt a stimuluje vlasy i pokožku hlavy.

THICKEIN ŠAMPÓN - posilující šampón dodávající plnost a energii jemným a oslabeným vlasů. vlasy šetrně myje. Se speciálními posilujícími složkamia proteiny. Aktivně poskytuje více objemu a vlasy posiluj. Obsahuje Recharge System s komplexem guarany a kofeinu

REFRESHING MINT ŠAMPÓN - osvěžující šampó pro pánské vlasy. Čistá svěžest a energie pro všechny typy vlasů.Hlobkově čistí a má příjemný chladivý efekt.Stymuluje pokožku a oživuje smyslyjedinečnou vůní. Obsahuje Recharge System s komplexem guarany a kofeinu a výtažky s grepfuitu a máty.

ACTIVATING SCALP TONIK - aktivační tonikum pro posílené vlasy a více energie, pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy. Stymuluje cilkuraci krve v pokožce hlavy. Revitalizuje kořínky vlasů, se stymulujícím chladivým efektem. obsahuje Recharge system s komplexem guarany a kofeinu.

POWER GEL - pro silné zpevnění a energi pro všechny typy vlasů. poskytuje silné zpevnění, chrání před ztrátou hydratace. Podporuje přirozenou odolnost vlasů. Obsahuje Recharge System s komplexem guarany a kofeinu.

TEXTURE CREAM PASTE - textura a energie pro všechny typy vlasů, pro strukturovaný look s matujícím finishem. Poskytuje střední zpevnění. Snadné a efektivní použití - díky krémové konzistenci a dlouhé době působení. Obsahuje Recherge System s komplexem guarany a kofeinu.

Sun Reflects (v létě při slunci) okamžitá ochrana a regenerace díky inovační technologii : Sun System s olejem maracuji a UV filtrem obaluje vlasy rovnoměrně díky Instant Microfluid Technology. Poskytuje vlasům bohatou hydrataci, ochranu před poškozením a ztrátou lesku.

HAIR & BODY ŠAMPÓN - čistí a pečuje o vlasovou pokožku. Regeneruje od účinků slunce, chloru z bazénu a mořské vody. obsahuje Sun System s olejem z maracuji a UV filtrem.

LEAVE-IN PROTECT SPRAY - chrání před účinky slunce , chlóru z bazénu a mořské vody.Ošetřuje vlasy a dodává intenzivní hydrataci. Obsahuje Sun System s olejem z maracuji a UV filtem.

60SEC. AFTER SUN MASKA - intenzivně regeneruje od účinků slunce, chlóru z bazénu a mořské vody - v pouhých 60 sekundách . Dodává vlasům bohatou hydrataci. Obsahuje Sun System s olejem s maracuji a UV filtrem.

LEAVE-IN PROTECT SHIMMER GEL - ochranný gel vlasy zkrotí a dodává intenzivní třpytivý lesk. Poskytuje kontrolu, ochranu a hydrataci. obsahuje Sun System s olejem z maracuji a UV filtrem.

AFTER SUN BODYLOTION - tělový lotion poskytuje okamžité ochlazení a dvojnásobnou hydrataci pokožky. Rychle se vstřebává a zanechává pokožku hladkou a hebkou. dermatologicky testováno. 

Green produkty (pro normální a suché vlasy) dualsenses Green obsahují přírodní složky ze 100% certifikované organické produkce. Až 98% přírodní, 100% účinnost dualsenses. Viditelně zdravé, lesklé vlasy a pocit přírodní péče díky technologii Instant Microfluid Technology. Bez obsahu. barviv, syntetických vůní, parabenů, silikonů a minerálních olejů. Real Moisture - viditelně zdravý lesk a lehký dotek. Obsahuje výtažky z aloe vera a bílého čaje. Pure repair - viditelný hebvábný lesk a pocit zdravých, hladkých vlasů  pro vlasy namáhavé a poškozené, obsahuje mléko a extrakt rostliny Noni. True Color pro barvené vlasy okamžitě navrací zářivost barvy a zaručují až o 90% vyšší stabilitu barvy po 30 mytí. Po všech produktech GREEN True Color budou vaše vlasy přirozeně zdravé - dokonce už po prvním použití. Produkty obsahují obohacenou recepturu s extraktem z rakytníku a Marockým  arganovým olejem . Tyto složky chrání před volnými radikály.

REAL MOISTURE ŠAMPÓN - šampon obsahuje kombinaci aloe vera - ynámého pro své intenzivní hydratační účinky, a vysoký obsah vitamínů společně s bílým čajem, který je znám pro své zklidňující schopnosti. Jemně čistí a přirozeně myje. posiluje vlasy a napomáhá chránit před volnými radikály. bez umělé parfemace, bariv, silikonů, parabenů a minerálních olejů.

REAL MOISURE KONDICIONER - kondicioner obsahuje kombinaci aloe vera - známého pro své hydratační intenzivní účinky, a vysokého obsahu vitamínů společně s bílým čajem, který je znám pro své zklidňující schopnosti. Vlasy hydratuje a zlepšuje jejich rozčesatelnost, zatímco pomáhá chránit proti volným radikálům. Bez umělé parfumace, barviv, silikonů, parabenů a minerálních olejů.

PURE REPAIR ŠAMPON - šampón obsahuje kombinaci mléka z bambuckého másla známého ro své ohranné a regenerační účinky a výtažů rostliny Noni, která je po staletí užívána při léčivých a zkrášlujících kůrách, zároveň obsahuje množství antioxidantů, které chrání před volnými radikály. Šetrně a přirozeně čistí, předchází roztřepení konečků. Bez umělé parfumace, barvv, silikonů, parabenů a minerálních olejů.

60SEC. MASKA - obsahuje kombiaci mléka z bambuckého másla známého pro své ochranné a regenerační účinky a výtažků rostliny Noni, která je po staletí užívána při léčivých a zkrášlujících kůrách, zároveň obsahuje množství antioxidantů, které chrání před volnými radikály. Hloubokově regenerační a revitalizujicí péče za pohých 60 sekund. Předchází roztřepení konečků a napomáhá chránit před volnými radikály. Bez umělé parfumace, barviv silikonů, parabenů a minerálních olejů.

TRUE COLOR ŠAMPÓN - šampón bez sulfátů přirozeně a jemně čistí barvené vlasy, obsahuje extrakt z rakytníku a marocký arganový olej pro ochranu před volnými radikály. Bez umělé parfumace, barviv, silikonů, parabenů, minerálních olejů a sulfátů. 

TRUE COLOR KODICIONÉR - hydratační kondicionér vlsy hydratuje, zatímco chrání jejich barvu, zároveň vlasy uhlazuje a zjemňuje pro zlepšení jejich česatelnosti. Obsahuje extrakt z rakytníku a marocký arganový olej pro ochranu před volnými radikály. bez umělé parfumace, barviv, silkonů, barabenů, minerálních olejů.

TRUE COLOR LEAVE-IN SPREJ - leave-in sprej bez alkoholu vlasy hydratuje, aniž by je zatížil, což jej činí ideálním pro jemné vlasy. Okamžitě zlepšuje česatelnost a navrací zdravý lesk. Obsauje extrakt z rakytníku a marocký arganový olej pro ochranu před volnými radikály. Bez umělé parfumace,barviv, silikonů, parabenů, minerálních olejů.

Ultra rich care (hydratace)

KERASILK - ANTIFRIZZ SERUM - zklidňuje nepodajné, obtížě upravitelné vlasy dkonce i při vysoké vlhkosti. Lze používat v kombinaci s žehličkou na vlasy. Obsahuje hédvábné proteiny

KERASILK-INSTANT SILK FLUID - ultralehká pěstící emulze vhodná pro všechny typy vlasů. vysoce koncentrovaná hydratační rormule s vitamínem E. Pro okamžitou obnovu struktury vlasů. redkuje krepatění vln. Chrání před vnějším poškozením, dodává hedvábný lesk a zlepšuje zpraovatelnost vlasů.

RICH CARE ŠAMPÓN -  vyživuje vlasy bohatou péči. Ibsahuje pěstící lipidy a přírodní hedvábné proteiny.Vaše vlasy budou hladké, lesklé a měkké jako hedvábí.

ULTRA RICH CARE ŠAMPÓN - vyživuje vlasy jedinečnou speciální péčí. Obsahuje pěstící lipidy, přírodní edvábné proteiny a čistý jojobový olej. Efektiní pěstící formule pečuje o plnohodnotnou hydrataci vašich vlasů, zanechává je okamžitě hladké, lehce rozčesatelné , měkké a lesklé jako hedvábí.

RICH CARE KŮRA - dodává vlasům hydrataci . Obsahuje pěstící lipidy a přírodníhedvábné proteiny. Vaše vlasy budou hladké, lesklé a měkké jako hedvábí.

ULTRA RICH CARE KŮRA - dodává vlasům hydrataci. Obsahuje pěstící lipidy, přírodní hedvábné proteiny a čistý jojobový olej. Vaše vlasy získají okamžitou hladkost, budou lehce rozčesatelné, měkké a leklé jako hedvábí.

Bright shine (pro zesvětené a odbarvené vlasy) Color Protect Complex  efektivně ukotvuje barvu, poskytuje péči a ochranu. Obsahuje GlossRepair System, který představuje bohatou kombinaci  péče o barvu s jedinečným Shine-Boosterem, zintenzivňuje zářivost a istotu odstínu.

ŠAMPÓN- šetrně myje a čistí zesvětlené nebo odbarvené vlasy, uchovává zářivý lesk a zářivost barvy. Minimalizuje efekt vymývání barvy, obsahuje GlossRepair System, který představuje bohatou kombinaci péče o barvu s jedinečným Shine-Boosterem, zintenzivňuje zářivost a čistotu odstínu.

KONDICIONÉR- STUDENÝ BLOND ODSTÍN - vlasy ošetřuje, zlepšuje jejich rozčesatelnost, zachovává zářivost a lesk vaší barvy na stejné úrovni,jako po návštěvě salonu. Obsahuje GlossRepair System, který představuje bohatou kombinaci péče o barvu s jedinečným Shine-Boosterem, zintenzivňuje zářivost a čistotu odstínů.

Deep Reflects (profesionální řada cílené péče o tónované a barvené vlasy). Color Protect Complex efektivně ukotvuje barvu, poskytuje péči a ochranu. Obsahuje MultiGloss System , který představuje šetrnou pečující kombinaci se speciálním 3D Glossifierem, který obklopuje vlas pro zářivou hloubku barvy s mnohonásobným leskem.

ŠAMPÓN - šetrně myje a chrání vlasy před blednutí barvy, uchovává barevnou hloubku odstínu barvy. Minimalizuje  efekt vymývání barvy. obsahuje MultiGloss System , který představuje šetrnou pečující kombinaci se speciálním 3D Glossifierem, který obklopuje vlas pro zářivou hloubku barvy s mnohonásobným leskem.

KONDICIONÉR - STUDENÝ HNĚDÝ ODSTÍN - vvlasy ošetřuje, zlepšuje jejich rozčesatelnost, zachovává zářivost a lesk vaší barvy na stejné úrovni, jako po návštěvě salonu. Vyvinut pro studený hnědý odstín vlasů. Obsahuje MultiGloss System, který představuje šetrnou pečující kombinaci se speciálním 3D Glossifierem, který obklopuje vlas pro zářivou hloubku barvy s mnohonásobným leskem

LEAVE-IN TREATMENT - chrání proti volným radikálům a teplu při vysoušení. Poskytuje efektivní péči bez zatížení vlasů. Obsahuje MultiGloss System ,který představuje šetrnou pečující kombinaci se speciálním 3D Glossifierem, který obklopuje vlas pro zářivou hloubku barvy s mnohonásobným leskem.

MASKA - vysoce účinná péče s jedinečným efektem regenerace ,až 100% regenerace a zářivá barva pro barvené vlasy. Obsahuje Farmín , exkluzivní aktivní činitel, poskytuje vlasům neviditelnou ohranu a posiluje efekt regenerace. Pečlivě vybrané lipidy dodávají intenzivní péči navracející strukturu  , arganový olej dodává neobyčejnou bohatost.

Brilliant contrasts (profesionální řada cílené péče o zářivé kontrasty melírů) Color Protect Complex efektivně ukotvuje barvu, poskytuje péči a ochranu. Obsahuje ScanGloss System , který přestavuje péči šitou na míru v kombinaci s Contrast Scanerem, přináší ošetření přesně tam, kde je zapotřebí pro uchování zářivé deinice a lesku.

ŠAMPÓN - jemně čistí melírované vlasy. Pečuje a chrání zářivé kontrasty a brilantnost barvy. Obsahuje ScanGloss System, který představuje péči šitou na míru v kombinaci s Contrast Scannerem, přináší ošetření přesně tam, kde je zapotřebí pro uchovávání zářivé definice a lesku.

KONDICIONÉR - vlasy ošetřuje, zlepšuje jejich rozčesatelnost. Zachovává zářivost a lesk vaší barvy na stejné úrovni,jako po návštěvě salonu. Vyvinutý pro studené odstíny melírů.Obsahuje ScanGloss System, který představuje péči šitou na míru v kombinaci s Contrast Scannerem, přináší ošetření přesně tam, kde je zapotřebí pro uchovávání zářivé definice a lesku.

LEAVE-IN TREATMENT - chrání vlasy proti volným radikálům a teplu při vysoušení. Poskytuje efektivní péči bez zatížených vlasů.Obsahuje ScanGloss System, který představuje péči šitou na míru v kombinaci s Contrast Scannerem, přináší ošetření přesně tam, kde je zapotřebí pro uchovávání zářivé definice a lesku.

MASKA - vysoce učinná péče s jedinečným efektem regenerace, až 100% regenerace a zářivá barva pro melírované vlasy.Obsahuje FARMÍN, exluzivní aktivní čnitel, poskytuje vlasům neviditelnou ochranu a posiluje efekt regenerace. Pečlivě vybrané lipidy dodávají intenzivní péči navracejí strukturu. Arganový olej dodává neobyčejnou bohatost.

STYLING

Volume - pro objem vlasu dodatečný a dlouhotrvající objem vlasů. Objem až 24 hodin. Ochrana před teplem způsobeným fénováním, s ochranou barvy. nová technologie Flexshine Protect představuje začlenění ochranného komplexu a vyšší koncentraci vybraných elastomerů.

JELLY BOST - snadno použitelný gel ve spreji, okamžitě dodává vlasům plnost, objem a texturu, vhodný pro krátké účesy. dodává vlasům strukturu. Idealní pro fénování bez kartáče. S termální ochranou a ochranou barvy.       Použití: naneste na ručníkem vysušené vlasy a dotvarujte pomocí prstů. Faktor zpevnění: 4                                                                  

DOUBLE BOST - pěna ve spreji pro nadzvednutí vlasů od kořínků a maximální zvětšení objemu. Dodává pocit hustějších a silnějších vlasů.S termální ochranou a ochranou barvy.                                                                     Použití: před použitím řádně protřepejte, naneste ke kořínkům ručníkem vysušených vlasů. Faktor zpevnění: 4                                 

BIG FINISH - ultra jemný sprej na vlasy pro silné zpevnění a celodenní objem. Chrání proti vysoké vlhkosti. Zvyšuje plnost účesu. Poskytuje ochranu barvy.                                                                                                                     Použití: aplikujte na suché vlasy  Faktor zpevnění: 3                                                                                                                                  

POWER WHIP - pěna pro objem a silné zpevnění vlasů, vhodná pro jemné až normální vlasy. Pro pocit hustějších vlasů. Silně tužícípřípravek pro dlouhotrvající objem . S termální ochranou a ochranou barvy.                                     Použití: alikujte na ručníkem vysušené vlasy Faktor zpevnění: 3                                                                                                                       

TOP WHIP - bohatá krémová pěna pro objem vlasů, extra silně tužící. Maximální zevnění a dlouhotrvající objem. Ideální také pro poškozené vlasy. S termální ochranou a ochranou barvy.                                                                    Použití: naneste na ručníkem vysušené vlasy Faktor zpevnění: 4                                                                                                                               

 

Gloss - lesk a zářivost specializované produkty pro všechny druhy vlasových struktur .S anti-frizz efektem.

S ochranou barvy. Nová technologie FlexShine Protect představuje začlenění ochraného komplexu a vyšší koncentraci vybraných elastomerů.

MELTING DIAMONDS - koncentrované zářivé kapky pro bohatý, dlouhotrvající lesk vlasů. Uklidňuje ,,rozlétané" vlasy pomocí hedvábné jemně závěrečné úpravy. Ideální pro normální až husté vlasy. S anti-frizz efektem a ochranou barvy.                           Použití: aplikujte na suché vlasy Faktor zpevnění: 0                                                                                                                                     

DIAMOND GLOSS - ultra jemný sprej pro bohatý, dlouhotrvající lesk vlasů. Uklidňuje namáhané a nepoddajné vlasy. S anti-frizz efektem a ochranou barvy. Použití: na suché vlasy. Faktor zpevnění: 0                                                                                                                                                                                                                                          

         

Natural - redukuje lámavost vlasů přirozený a neviditelný stylin. Hydratující. Omezuje lmavost vlasů.S přirozeným leskem. S ochranou barvy.

STRUCTURE ME - lehký sprej pro formování vlasů ke zkrášlení přirizených vln a vrstevných sřihů. Dodává vlasům texturu a strukturu s přirozeným leskem. ideální také pro oživení účesu. S termální ochranou a ochranou barvy. Použití: aplikujte rovnoměrně na ručníkem vysušené vlasy. Faktor zpevnění: 2

JUST SMOT - hydratační mléko pro přirozeně hebký, zářivý vzhled. Krotí ,, rozlétané " vlasy, aniž by došlo k jejich zatížení. Pomáhá redukovat lámavost vlasů. S termální ochranou a ochranou barvy. Použití: naneste rovnoměrně na ručníkem vysušené vlasy. Faktor zpevnění: 1 

Curl - pro vlnité či trvalené vlasy zdůraznění a termostyling vln. Maximální zdůraznění vln.S anti-friz efektem. s ochranou barvy.

TWIST AROUND - stylingový lotion pro zdůraznění přitažlivého vzhledu vlnitých vlasů. Vytváří stabilní dlouhotrvající vlny - dokonce i u rovných vlasů. S termální ochranou . S ochranou barvy. Použití : aplikujte na suché vlasy a upravte pomocí kůlmu či fénu. Faktor zpevnění : 3

CRYSTAL TURN - pro flexibilní konečnou úpravu vlnitých vlasů s krásným leskem. Odolný proti vlhkosti až 24 hodin. S ochranou barvy. Použití : aplikujte na ručníkem vysušené nebo suché vlasy. Faktor zpevnění : 2

Straight - vyrovnávač vlasů vyrovnávání a kontrola vlasů pomocí fénu a žehličky.Maximální tepelná ochrana až do 200*C. omezení lámavosti vlasů. S dlouhotrvajícím usměrněním vln. S ochranou barvy. 

Texture - neomezené formování a úprava vlasů. Kreativní produkty pro osobitý styling. S ochranou barvy. od matného po lesklé formování vlasů.

Copyright 2017      Kadeřnictví Prosek - www.kadernictviprosek.cz       Tel.: 608 214 853       E-mail: marie.pracna@gmail.com