• každému klientovi káva či čaj jako pozornost
  • možnost elektronického objednání
  • poradenství 
  • diagnostika vlasů

Spolupracujeme

Diskuze a poradenství

Jméno:
Nick: Toto pole nevyplnujte, je to proti spamu
Vzkaz:

Valerie Plecháčková (17.1.2019 v 12:13)   
Dobrý den, chci se zeptat za kolik mate trvalou na vlasy ? A jak dlouho vydrží ? A děláte aj kudrnaty ?dekuji Plecháčková

Nikola (24.10.2018 v 08:53)   
Dobrý den, mám jemné, léta chemicky barvené vlasy po ramena a chtěla bych se začít barvit henou. Jsem studený typ, takže potřebuji i studený tón hnědé barvy, ale jak tady čtu, prý hena studený tón nemá. Existuje tedy potom nějaký šampon co stáhne teplný podtón?(jako např. fialový šampon na blondate vlasy-ze žluté na studenou) Děkuji

Lensha (22.10.2018 v 17:36)   
Dobrý den, mám hodně tmavě hnědé vlasy, dokážete vyčarovat hennou/indigem překrytí pár stříbrných vlasů, aby výsledná barva vlasů byla chladná bez zrzavých odlesků na slunci? Samozřejmě chápu, že ty šedé vlasy černé nebudou, ale moc jich zatím nemám :) A ještě bych se ráda zeptala, jak dlouho takové barvení u vás trvá? (vlasy malinko pod ramena) Děkuji

Kamila (24.6.2018 v 11:44)   
Dobrý den,
asi rok a půl jsem se barvila hennou (černá-indigo) jednak práškovou a pak i krémovou. Henna se mi postupně vymývala a já se rozhodla jít na světlejší odstín hnědo-měděná spíše světlejší. Zkusily jsme tedy s kadeřnici stáhnout barvu, ale bohužel mi část vlasů (cca15cm uprostřed délky) vytvořila odstín modro-zelené, na který už ani nechytl přeliv. Zkoušela jsem snad všechny přírodní způsoby, kterými lze henna stáhnout, ale bez výsledku. Uměla byste si s tímto poradit? Děkuji, Kamila.

Verca (18.4.2018 v 15:43)   
Dobrý den,mám vlasy barvené hennou s indigem (tmavě hnědou).Barveno cca 5* celé délky,předtím pouze čistou hennou.Rada bych si nechala zesvětlit vlásky na takovou béžovou,svetlounce hnědou.(Fotku svých vlasů a vysněné barvy ráda pošlu do emailu).Vlasy mám zdravé,nebarvene chemii,nezehlene.Lze vůbec takové zesvětlení provest bez zezelenání?Děkuji,Verca

Barbora (9.4.2018 v 23:52)   
Dobrý den,
Zajímalo by mě zda je možnost chytnout hennou studený odstín tmavě hnědé barvy. Několikrát jsem se o to pokoušela a vždycky se to téměř po tydnu zbarvilo to červených odlesků.

Odpověď. Míra (15.10.2017 v 20:14)   
Dobrý den Míro.
Přelivy od henny bohužel nekrejí šedivé vlasy. Přeliv vydrží na 4-6 umytí. Spíše bych doporučovala hennu práškovou ta šediny kryje a vydrží déle.
Bohužel nemá žádné studené tóny. Mohu poradit další možnosti ale ideálně abych viděla vlasy. Pokud nechcete osobně můžete i zaslat na email.
S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictví.

Mira (14.10.2017 v 20:54)   
Dobrý den,
mám jemné vlasy léta barvené barvou 6.0 s mírným odrostem a již prošedivělé vlasy. Vlasy naposledy barvené cca před 10 týdny. Chtěla bych používat Hennu přeliv - studený odstín - ne tmavou hnědou. Můžete mi poradit.
Děkuji, přejí pěkný den. Mira

Odpověď. Aneta (21.2.2017 v 14:11)   
Dobrý den Aneto.

Ideálně spolu nemíchat. Vybrat si buď chemii nebo přírodu. Pokud je to opravdu nutné, počkat nejméně 1 měsíc.
S pozdravem a přáním hezkého dne Marie.

Aneta (16.2.2017 v 08:12)   
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaký by měl byt rozestup mezi barvením vlasů hennou a chemickým barvením? Asi před dvěma měsíci jsem si naposledy barvila vlasy hennou na zrzavou, barva uz se mi trochu vymyla. Ted bych rada zkusila blond barvu chemickou barvou. Je to možné?
Dekuji

Odpověď . Denisa (23.1.2017 v 09:39)   
Dobrý den.

Zesvětlování se nedoporučuje , ale někdy je to možné. ( není vhodné pro jemné vlasy)
1) mírné zesvětlení na pramínky ( melírovací prášek s vodou) je to jako vyšisované od sluníčka .
2) pokud by jste chtěla ještě světlejší ( melírovací prášk + 3% peroxid)
3) celkové zesvětlení melírovací lázeň . ( počítejte s tím , že bude hned vidět odrost a je s těchto variant nejsilnější. )
Ideálně abych Vás viděla a potom poradila , co je pro Vás nejlepší.

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictví.

Denisa (6.1.2017 v 16:33)   
Dobry den,

uz pres rok si barvim vlasy hennou - cervena s odlesky rezave. Od zacatku barveni se mi ale vlasy hodne ztmavily a ja bych chtela svetlejsi rezavou barvu.
Zkousela jsem zatim prirodni metody s medem, citronem nebo vitaminem c, ale vysledek skoro zadny.
Cetla jsem, ze hennovane vlasy jsou zesvetlit napriklad 3% peroxidem vodiku... Nebo znate nejake jine zpusoby zesvetlovani, ktere uplne neznici vlasy?
Dekuji za odpoved a preji pekny den,

Denca

Jana Drastichová (12.12.2016 v 09:59)   
Dobrý den, děláte trvalou i na vlasy barvené hennou? Děkuji za odpověď.

Zdeněk Svoboda (30.11.2016 v 15:48)   
Dobrý den !
Mám zájem se optat zda by bylo možné se u Vás nechat ostříhat na klasický pánský sestřih /hight ant tight cut/po stranách a vzadu do ztracena a to s přechodem zcela do hola na nejkratší nástavec ?/tuším,že někde zmiňujete 20-tinka/ .Děkuji a pěkný den
S pozdravem Zdeněk

Odpověď . Adéla Novotná (27.9.2016 v 09:27)   
Dobrý den Adélo.
Ideální by bylo kdyby jste se za mnou stavila.( Budu moudřejší když uvidím vlásky na živo)
Mohu Vám poradit jak a co a Vy se pak můžete rozhodnout zda zvolíte sama-doma a nebo u mne.
Pokud je to pro Vás dálka , tak mi můžete poslat emailem fotku vlasů a název barev které jste si dávla. Podívám se na to a pak Vám odpovím.
marie.pracna@gmail.cz

S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Adéla Novotná (20.9.2016 v 18:58)   
Dobrý den,
Mám odbarvené vlasy s růžovou vymývající se barvou a asi 4 cm odrosty myší hnědošedé barvy. Vlasy mám hodně zničené a chtěla bych si je obarvit hennou, protože už nechci používat chemické barvy. Chtěla bych se zeptat, jestli bych si vlasy zvládla obarvit sama doma, popřípadě jakým odstínem henny (chtěla bych nějakou obyčejnou tmavší hnědou) a nebo bych raději měla navštívit spíš vaše kadeřnictví?
Moc děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne Adéla.

Odpověď. Petra (20.9.2016 v 08:51)   
Dobrý den Petro.
Při čtení Vašeho dotazu jsem se pokoušela vytvořit představu v jakém stavu jsou Vaše vlasy teď a čím si prošly. Nejlepší by bylo aby jste se u mne zastavila a já bych Vám řekla co dál. Opravdu nemohu soudit . Mohu poradit jen to aby jste o své vlasy teď pečovaa a regenerovala. Nedoporučuji žádné zesvětlování a žádné velké chemické zásahy. Rozhodnout se jakou cestou by jste se do budoucna chtěla dát chemickou či přírodní a podle toho bych zvolila další postup.
můžete mi poslat fotku vlasů na email a jak jste se rozhodla.
Pošlu Vám nějaké rady.:-)

S pozdravem a přáním hezkého dne Marie.

Petra (16.9.2016 v 23:57)   
Dobrý den,
Má přirozená barva vlasů je tmavá blond a posledních cca 5 let jsem si je barvila hnědou henou, která mi z nich dělala tmavě zrzavé vlasy. Avšak před pár měsíci jsem se rozhodla se dostat zpět na blond a použila jsem na ně dvakrát odbarvovač syoss v nejsilnější variantě. Samozřejmě se mi rapidně zhoršila kvalita vlasů a dostala jsem se na oranžovou barvu. Tak jsem to přebarvila na červeno (nepochopitelně) a vymylo se mi to do podobného odstínu, jaký byl můj výchozí před chemickým barvením. Od posledního nanesení henny uběhlo více jak tři měsíce.
Chtěla jsem se zeptat, zdali byste mi pomohla docílit blond barvy a jestli je vůbec tento proces možný, nebo si budu muset počkat až mi odrostou?
Děkuji Vám předem za odpověď.

Odpověď. Tereza (30.8.2016 v 12:24)   
Dobrý den Terezo.
Na barvení hennou mám 2 možnosti:

1) Umytí , (popř.: střih,vysušení a nabarvení hennou zákaznice sedí pod teplem cca 1,-1,5 hodiny v salonů. Průměrná doba je cca 3 hodiny.

2)druhá možnost je , že po nabarvení hennou a následném zabalení zákazník odchází domů a smeje si hennu dle osobní délky.

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictví

Tereza (17.8.2016 v 10:07)   
Hezký den,
mohu se zeptat, jak u vás funguje barvení hennou? Když si je barvím doma, tak je to celkem náročný proces, proto uvažuji o návštěvě kadeřnictví, ale neumím si to představit, např. jak dlouho hennu u vás na vlasech necháváte? Děkuji.

Odpověď . Miriam. (17.8.2016 v 08:17)   
Dobrý den.
Pevnou trvalou dělám.
Po přečtení Vašeho dotazu však nedoporučuji trvalou dále dělat. Vaše pokožka už bude hodně zatížena a proto bych raději zvolila něco jiného. Více mohu usuzovat až Vás uvidím.
S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictvi.

Miriam (9.8.2016 v 16:57)   
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda děláte pevnou trvalou. Přistěhovala jsem se do Prahy a hledám stálou kadeřnici. Mám na hlavě dva dost velké ateromy a protože se mi dělají keloidní jizvy, tak mi je lékaři nedoporučují odstranit. Prý by okolo jizev již nerostly vlasy. Tak tento kosmetický problém již 20 let řeším právě trvalou.
Předem děkuji za odpověď

Odpověď. Silvia (12.5.2016 v 10:56)   
Dobrý den .
Ano je možné.:-)
Nemohu říci přesně ale cca od 1000 - 1600 Kč. Dle spotřeby a délky provedení.
S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Silvia (11.5.2016 v 10:14)   
Dobrý den,

bylo by možné u vás obarvit vlasy tak jako je na tomto obrázku?:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRahR2ucW-wPC0tWB3WlSH8k0jXU8aZO8DNXUb1pHlvdv2Htxa98A

Pokud ano, jaká by byla cena?

Děkuji

Monika (2.3.2016 v 14:08)   
Dobrý den,

děkuji moc za odpověď,mohla bych se zeptat tedy na nějaký volný termín?Mohu každý den od 18:30.
Děkuji

Odpověď. Monika (1.3.2016 v 18:56)   
Dobrý den Moniko.
Je to možné .
Nechá se Ombré či Sombre . Dle Vašeho přání.
Neměla by pouštět do neobarvených částí.
S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Monika (29.2.2016 v 16:06)   
Dobrý den.
Mám zájem nechat si u vás obarvit vlasy hennou,mám středně hnědé vlasy,chtěla bych i podobný odstín,prostě jen vlasy oživit.Konce vlasů mám však zesvětlené,a ty bych tak chtěla nechat,je možné nabarvit vlasy hennou a konce nechat světlé,nebo až se bude barva vymývat,pujde mi i do konců? Děkuji moc za odpověď

Odpověď. Klára (25.2.2016 v 14:34)   
Dobrý den.
Přeliv je na 6 - 8 mytí.Po té se vlasy navracejí do původní barvy. Pokud má někdo jemné vlasy může držet déle.
Henna prášková je déle trvající barva. Po násobné aplikaci se již drží na vlasech.
Ano na světlé vlasy chytá intenzivněji.
Až Vás uvidím mohu říci více.

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Klára (23.2.2016 v 16:34)   
Dobrý den,
ráda bych si jen relativně decentním množstvím obarvila vlasy Hennou a vzhledem k tomu, že by to bylo poprvé přemýšlím zda nezvolit jen přeliv(dočetla jsem se,že přeliv je jen dočasná barva) z důvodu nejistoty a pak případně zvolit Hennu práškovou proto bych se ráda zeptala jak je to s barevným rozdílem přelivu a práškové barvy. Dále by mě zajímalo jakou barevnou škálu máte u Vás k dispozici, ráda bych barvu tmavě červenou-vínovu což by nejvíce odpovídala bordó (mám světlé vlasy tak si myslím, že by barva chytla dobře).
Děkuji za odpověď
Klára

Odpověď. Ema (17.12.2015 v 15:04)   
Dobrý den Emo.
Bohužel přírodní barvivo vlas pouze tonuje. Nemá sílu vlas zesvětlovat. Možnost pro Vás je použít barvu s nizoučkým procentem chemie. Doporučuji na odbarvování či zesvětlování
Sanotint barvy.popř něco podobného. Můžete se u mne zastavit a já Vám ráda poradím po shlédnutí vlasů.
S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Ema (14.12.2015 v 15:48)   
dobry den, mam jemne a ridke tmave blond vlasy (moje prirodni barva), ktere cca 7 let meliruji. Delka po lopatky. Nyni odrosty cca 5 cm. Rada bych docilila tzv jahodove blond. Neco mezi blond s velmi lehkym zrzavym odleskem. Je mozne to udelat prirodnimi barvami? Uz si nechci dal nicit vlasy odbarvovanim. Muzete mi poradit? Dekuji.

Odpověď. Blanka (27.11.2015 v 21:53)   
Dobrý den.
Je to individuíální dle délky vlasů od 2,0 -3,5 hodiny.
Hezký den .

Blanka Schonweitz (27.11.2015 v 18:38)   
Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho u Vás trvá barvení hennou?

S pozdrvem Blanka Schönweitz

odpověď. Markéta (30.10.2015 v 10:48)   
Dobrý den Markéto.
Doporučovala bych dodržovat pár bodů:
1) nechodit spát s mokrýmy vlasy
2) pít hodně vodu
3) vhodné kartáčování a jemné zacházení s vlasy.
Vyvarovat se zvláště v zimě:
nestahovat do culíků extrémně nelakovat a když ano tak jemně tužícím.
vitamíny: ovoce zelenina ( pangamín + droždí)
Hena posiluje vlas a zabraňuje třepení.
Henna - hena má bohužel pouze přírodní barvivo , které má nazrzlé tóny.
Přeliv Henna- má i studené ovšem pouze na 8-10 umytí.

S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Markéta (20.10.2015 v 15:24)   
Dobrý den Moniko,
chtěla jsem se zeptat ohledne barvení hennou. Mám jemné, spíše suché, vlnité vlasy, které moc nechtějí růst. Ted je mám tedy lehce nad ramena a chtěla bych, aby mi začly víc růst, aniž bych musela brát nějaké tabletky.(vždy mi vyrostly tak nějak pod ramena a pak se začly lámat) Myslíte si, že by mi henna vlasy posílala? Vůbec se nebarvím, mám středně hnědé vlasy. a ještě mám jeden dotaz - je možné najít nějakou barvu henny, která by neměla odstíny do zrzava a jak dlouho takové barvení u vás trvá?

děkuji moc za odpověď,

s pozdravem,

Markéta

Odpověď. Monika (15.10.2015 v 15:23)   
Dobrý den Moniko.
Pokud máte své odrosty světlejší než hnědá henna. Doporučovala bych při prvním barvení namíchat 1/3- červené a 2/3 hnědé henny, 2 barvení 1/2 červená a 1/2 hnědá ...atd pokračovat v ubírání hnědé až zůstane červená. vznikne Vám přijatelný,postupný,barevný tón. Když by jste dala samotnou červenou chytly by Vám odrosty zářivě červené a konce jen natonovaný. Přechod by byl opravdu hodně výrazný. Můžete mi poslat na email svou fotku vlasů , abych lépe viděla a věděla popř. poradila.

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Monika :-) (15.10.2015 v 03:23)   
Dobrý den dříve jsem měla blond-melíry,ale už půl roku používám hnědou práškovou hennu a výsledkem je kaštanová barva vlasů s nádechem magagonu na konečcích. Chtěla bych přejít na ohnivě červenou hennu. Chci se tedy zeptat zda-li postupem používání červené henny získám červený nebo alespoň zrzavý odstín.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne Monika

Lenka:-( (15.9.2015 v 13:23)   
Muj email je lenicka.misicka@seznam.cz
Jak casto by se mel davat ten zabal z te Henny.Cetla jsem ze to urychluje rust vlasu,jedne pani rostly 4cm.mesicne,me by stacili alespon tri centimetry,tak to ve me zbuzuje nadeji

Odpověď . Lenka (15.9.2015 v 13:19)   
Dobrý den.
Průměrná (přirozená) délka růstů vlasů je 1 - 1,5 cm za měsíc.
K podpoře růstu vlasů doporučuji masírovat vlasovou pokožku , hodně pít vodu. Vhodná strava . Vitamíny B, D, E , pangamín. Dobře kartáčovat a extrémně nestahovat do culíků.
Vlasy doporučuji mýt dle potřeby.
Stříhat vlasy cca nejméně po 2 měsících. Je to pro vlasy lepší. pokud zastřiháváte roste krásný zdravý a pevný vlas. Když nestříháte je slabý a třepí se. Jak u rajčátek..:-)( zaštipování.)
S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Lenka:-( (15.9.2015 v 08:50)   
A jak casto je potreba chodit strihat vlasy,kdyz je chci co nejspis dlouhe?Jsem z Havirova.

Lenka:-( (15.9.2015 v 08:49)   
Dobry den,me kadernice spatne ostrihala,chtela jsem to jen do korunky,ale jelikoz jsem mela jine starosti a nedavala pozor,tak mi vlasy usmikla o 10cm.vic.Sama sobe se ted vubec nelibim,muzete mi poradit jak si do Vanoc nechat vlasy zase o 10cm.narust,at jsem stastna aspon na Vanoce?Uz pouzivam sampon na podporu rustu vlasu od Hristiny.Tak snad neco pomuze,je mi 23let a mam 9mesicni dceru.Dekuju a nebylo by to treba rychlejsi kdybych si vlasy vubec nemyla?Max.1krat tydne?

Odpověď. Radana (25.8.2015 v 16:19)   
Dobrý den. Objednávací doba je tak 3 týdny.
Zda i přes to budete mít zájem prosím volejte 608214853.

Barva - Ráda bych se na to nejprve koukla abych věděla. Doporučila bych tmavě hnědou + se špetkou Bordo.
Nanést na umyté a vysušené vlasy.
k Barvě dát jeden citrón a vylouhovaný černý čaj.
Nechat působit cca 3 hodiny.

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

radana sikorová (22.8.2015 v 10:32)   
Dobrý den,
Ráda bych se k vám v nejbližší době objednala. Pokud byste našla termín v příštím týdnu od 24.8.?
Mám tmavě hnědé vlasy v délce nad ramena a barvené hennou - prášková, výrobce Lush, odstín hnědá. Bohužel se mi nikdy nepodařilo překrýt šedé vlasy, i po několikanásobném používání. K henně jsem se vrátila po roce chem.barvení, barva mi chytala naprosto nepředvídatelně a objevovaly se různě zbarvená místa, kadeřnice z toho byla zoufalá.
Vlasy mi šediví především na skráních a to plošně, Takže když si např.sepnu vlasy, prosvítají světlé plochy a nevypadá to dobře.
Ráda uvítám vaši radu a doporučení vhodného postupu barvení.
Děkuji,
S pozdravem,
Radana Sikorová

Vlaďka (9.4.2015 v 11:25)   
Dobrý den, mám středně hnědé vlasy dala jsem si Henu color měděnou , chtěla bych mít vlasy ohnivě rezavé jak poslení díl básníku Štěpánkova přítelkyně. Nevím jestli je možnost henou získat tento odstín, jakou henu si mám koupit pro případný odstín?Děkuji moc za odpověď

Odpověď. Amelia. (5.4.2015 v 18:17)   
Dobrý den. Bohužel Henna nezesvětluje.
Pouze tónuje vlas. Je to přírodní barvivo a nemá takovou sílu jako chemie.

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Amelia (4.4.2015 v 16:19)   
Ďakujem.*

Amelia (4.4.2015 v 16:17)   
Ďakukem.

Amelia (4.4.2015 v 14:36)   
Dobrý deň.
Mám tmavo hnedé vlasy, a bolo by to možne ich zafarbiť svetlo hnedo s hennou?

ODPOVĚĎ. Chrdlová (4.4.2015 v 11:21)   
Dobrý den.
Henna obecně(Francouzská,či jiná) je přírodní barvivo. Má na pokožku dobrý vliv. Působí i jako regenerace a je vhodná i pro alergiky i lidi s loupenkou ( je i dezinfekční) Ráda poradím při výběru tónu barvy popř. nejvhodnější značky. Přeji brzké uzdravení. S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Eva Chrdlová (4.4.2015 v 11:07)   
Dobrý den, léta jsme si barvila vlasy a neměla jsem žádný problém nyní mám alergii na chemické přípravky na barvení vlasů i bez amoniaku, svědí mne pokožka byla jsem s tím u lékaře dostala jsem triancinolon méko na pokožku hlavy a ditiaden. Až si vyléčím alergii, potřebovala bych jinou alternativu barvení. Mohli byste mi poradit, který z přírodních přípravků by byl pro mne vhodný. Mám na mysli francouzskou henu. Děkuji za odpověd, Eva Chrdlová

Odpověď.Hana (24.3.2015 v 15:43)   
Dobrý den.
Máte barvené vlasy či přírodní?
Pevné či slabší vlasy?
Hnědé světlé či tmavé?
Bohužel , nemohu říci.
Pouze předpokládat.
Myslím ,že jednou barvou to nebude.
Můžete mi poslat foto na mé internetové stránky a já Vám odpovím. S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz.

hana (24.3.2015 v 14:38)   
Dobry den mam dotaz mam hnede vlasy chytne mi platinova barva?Dekuji

Odpověď. Eliška (10.11.2014 v 11:23)   
Dobrý den.

Konzultace je vždy před barvením a střihem. Ráda s Váma proberu a navrhnu několik variant.
Ano používám obě tyto verze.
S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Eliška (5.11.2014 v 08:47)   
Dobrý den,
Je možnost konzultace ( barva, střih) po příchodu (samozřejmě objednaný termín) ještě v den barvení a stříhání. Používáte přelivy Hennecolor a Premium végétal?
hezký den
Eliška

ODPOVĚĎ . Monska (30.10.2014 v 17:34)   
Dobrý den .
Záleží na kvalitě, barvě Vašich vlasů. Odhadově si myslím, že by to mohlo chytnout dobře. henna kryje i drží dobře.
Pokud se budete Hennou barvit poprvé může se stát, že se rychle vymije , někdy to je 100% až další barvení.
Na přirozený vlas chytá lépe než na barvený.

Hezký den Marie

Monska (29.10.2014 v 15:00)   
Dobrý deň,
mám stredne hnedé vlasy a chcela by som si ich nafarbiť na meden ryšavú farbu. Je možné dosiahnuť takýto odtieť hennou? Ako dlho vydrží henna na vlasoch, ktoré nikdy predtým neboli farbené?
Ďakujem za odpoveď.

ODPOVĚĎ. Quettka (15.9.2014 v 18:38)   
Dobrý den.
Ano vícebarevný melír je možný.:-)

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

guettka (13.9.2014 v 19:08)   
Dobry den mam slite meliry a k tomu odrosty svetle hnede zbytek blond vlasy mam tenke suche a mam jich malo chtela bych krasny melir viz jennifer aniston jessika simpson vsude kde sem byla tak ani jednou mi to tak neudaly u hlavy melir a xnytek slita blond coz se mi vunec nelibi touto cestou bych se rada optala zda u vas by bylo mozne udelat pekny melir vice meliru... dekuji

Odpověď. Tereza (18.8.2014 v 16:07)   
Dobrý den.

Barvy Elumen drží všechny stejně někdy se maličkato omeje tyrkysová. na dlouhé vlasy dle ceníku cca - 1210,-Kč , dle spotřeby.
Asi 3% žen se Elumen může omýt úplně ( většinou je to špatnou kvalitou vlasů)
Nejlépe poradím a řeknu až Vás uvidím.

S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Odpověď. Irena (18.8.2014 v 16:02)   
Dobrý den,

Ráda poradím se střihem i účesem.. :-)

Tereza (16.8.2014 v 19:17)   
Dobrý den,
chtěla bych si nechat obarvit vlasy barvou Elumen. Vlasy mám poměrně dlouhé, proto by mě zajímalo, kolik by přibližně stálo barvení dlouhých vlasů? A nevíte který z těchto odstínů nejdéle vydrží? Přemýšlela jsem o modré, zelené nebo růžové a na diskuzi jsem se dočetla, že např. červená drží jako klíště :-) Mnohokrát děkuji za odpověď.

Irena (16.8.2014 v 11:47)   
Dobrý den, potřebuji změnu účesu, ale nevím jakou. Poradíte my a ostříháte nebo učešete ???
Děkuji za odpověď a přeji krásná den Irena

Odpověď.Markéta (12.6.2014 v 10:43)   
Dobrý den,
pošlete mi prosím svojí fotku na email: marie.pracna@gmail.com. Kouknu na to a pošlu nějaké varianty.

S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

markéta (10.6.2014 v 14:12)   
Dobrý den,

ráda bych si obarvila vlasy Henou,mám použít Henne Color nebo Végétal.
Má barva vlasů je středně hnědá..možná zlatohnědá,naposledy před rokem barvená Loreal,každá barva mi vždy šla hodně do tmava.
Líbí se mi v nabídce Henne měděná,nechtěla bych ale vypadat jako mrkev,odstìn do zrz bych ale ráda,uvažovala jsem také o mahagonové,podle Henne vzorníku vypadá moc hezky,nebo mám zkysit nejdříve mahagon přeliv,nebo zkusit smíchat dvě barvy dohromady?

Děkuji,

Markéta

Odpověď. (2.6.2014 v 12:19)   
Dobrý den,
Hennu lze použít. Po delším užívání kryje šedivý vlas 100%.
Při prvním použití počítat raději tak na 80%. Záleží též na kvalitě vlasů. Nejlépe poradím když uvidím.

Hezký den.

Radka (29.5.2014 v 12:45)   
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jde použít Hennu na barvené vlasy barvou Loreal a zda zakryje šediny. Děkuji

ODPOVĚĎ. Šárka (12.5.2014 v 14:50)   
Dobrý den, možností je více , např:
* celkově promelírovat šetrným melírem a následně Hennu ( zesvětlené proužky chytnou zářivě a ostatní v tónu vlasu.)vhodné při odrůstání.
Ideálníě určit až po té co Vás uvidím. Objednat se můžete přes tel: 608 214 853 (Hennu prosím hlásit -trvá déle než clasic barvení) S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Šárka (8.5.2014 v 17:59)   
Dobrý den,
již dva roky používám henu. Ráda bych vlasy zesvětlila. Je to možné. Rada bych se k Vam objednala.
S Pozdravem
Šárka

ODPOVĚĎ. Dana (5.5.2014 v 20:10)   
Dobrý den.

Ideální čas na Hennu je tak ta 1-1,5 hodina dle tloušťky vlasů a procenta šedivosti.
S pozdravem a přáním hezkého dne Marie.

Dana (3.5.2014 v 10:58)   
Dobrý den,potřebovala bych vědět, jak dlouho bych,dle Vašich zkušeností,musela u Vás strávit s Hennou na hlavě, aby se bílé vlasy obarvily na blond.
Moc děkuji za odpověd a přeji hezký den.

ODPOVĚĎ.Daniela (11.4.2014 v 10:57)   
Dobrý den.
Henna dobře kryje bílé vlasy . Po delším užívání 100%.
Ty hnědé proužky (chemické) nepřebarví hned , až po několikáté. Idálně abych se na Vás koukla a potom budu moudřejší.:-)
S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Daniela (11.4.2014 v 07:59)   
Dobrý den,mám tento dotaz.Mé vlasy jsou bílé, ale mám je nabarvené na proužky sředně hnědé a světlejší.Jak by vlasy vypadaly po působení Henny blond či Henny- barvícího přelivu blond.Překryje bílou a jak?
Děkuji za odpověd

ODPOVĚĎ.Marta (9.4.2014 v 16:08)   
Dobrý den.
S Hennou pracuji již dlouhá léta, je vhodná pro jakékoliv vlasy. Pomáhá při potížích.
Henna působí i zároveň jako regenerace na vlasy, vlasy jsou po ní lesklé a vyživené( ideál pro vlnité).Též používám Hennu na své vlnité vlasy.
Budu se snažit navrátit Vašim vlasům vzhled a zdraví..:-)

S pozdravem a přáním hezkého dne Marie

Marta (9.4.2014 v 15:23)   
Dobry den. Mam problem s vypadavanim vlasu a zacaly mi pomalu sedivet,takze bych je potrebovala obarvit. Myslela jsem, ze Henna by na to mohla byt dobra a cetla jsem,ze vase kadernictvi s ni pracuje.
Take mam vlasy dost vlnite, ale takove ty vysusene,krepate, takze vypadam,jako carodejnice. Co s tim? Vlasy mam po ramena a chtela bych s nimi udelat neco, abych si je uz nemusela zehlid a mohla je nechat ozdravit. Umely byste mi s timto vsim pomoct?
Dekuji za odpovede.

ODPOVĚĎ. (18.3.2014 v 15:31)   
Dobrý den.

Možné to je.
Je i možné více variant k požadovanému výsledku.colorance- lesk/regenerace, elumen lesk, henna. Bude vybráno dle výchozí barvy na odrosty.
Cena se bude odvíjet dle výběru, délky vlasů a dle spotřeby materiálu. Barvení odrost + přeliv. 1000 - 1600 Kč

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Dagmar (17.3.2014 v 15:27)   
Dobrý den,
ráda bych se k Vám objednala, jen mám dotaz zda je možné dát mi permanentní barvu ke kořínkům a poté regenerační přeliv, který vlasy zpevní a barva není jednotná. Mám světlé blond vlasy, krátké a velmi jemné. A jaká by byla za tuto práci cena.
Děkuji a přeji pěkný den

Odpoved. Odbarvovani (17.3.2014 v 15:08)   
Dobry den podle toho jake mate vlasy. Cim jste se barvila nez jste prisla za mnou. V jakem stavu budou. Jake zesvetleni budete chtit. Kolik se spotrebuje materialu. Odhadova cena: 1100-2500 Kc.
S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz Marie Pracna 608214853

Anna (15.3.2014 v 13:10)   
Dobrý den!
Kolik bude stát odbavování z dlouhých vlasu?

ODPOVED (11.3.2014 v 20:00)   
Dobry den

Cena se odviji dle spotreby materialu a delky vlasu. Odhadove od kratkych vlasu po dlouhe.700-2000 Kc

S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictviprosek.cz

Studentky (3.3.2014 v 12:01)   
Dobrý den .
Kolik by stálo odbarvení a následně použití barvy Elumen ( červenou výreznou) na celou hlavu a nebo jen na približne 10cm konce vlasů (růžovou) . Dekuji za odpověd

ODPOVĚĎ.(Marcela) (13.2.2014 v 18:35)   
Dobrý den,
Nejprve bych ráda vlásky viděla, ale myslím, že by to šlo.
Můžeme melír (hnědé proužky)udělat jemným přelivem či jinou šetrňejší formou.

S pozdravem a přáním hezkého dne Marie.

Marcela (13.2.2014 v 14:10)   
Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem tmavovlaska odfarbena na blod mam to hodne poškozene chtěla bych ted do toho udělat melir hnedej, šlo by to děkuji za odpoved hezkej den

Adriana (21.1.2014 v 13:47)   
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné nechat si u vás udělat společenský účes v sobotu a pokud ano, jaká je asi cena - mám polodlouhé vlasy a chtěla bych je nějak vyčesat. Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ. Nina g (14.1.2014 v 12:42)   
Dobrý den
na zesvětlené vlasy bych to nedoporučovala. Spíše bych zvolila variantu vlasové kosmetiky( uhlazující šampón a condicionér...nová řada kerasilk)To Vám vlasy narovná a i zregeneruje.
Hezký den

Nina g. (13.1.2014 v 12:06)   
Dobry den, rada bych vedela, kolik by vyslo vyrovnani vlasu straight & shine na vlasech do 40 cm? A zda mohu tuto metodu podstoupit, kdyz mam vlasy asi o 3 stupne zesvetlene? (Nemam vlasy kudrnate, jen se mi zespodu osklive vlni a vlasy se mi pak cuchaji. ) dekuji za odpoved.

Adriana (9.1.2014 v 12:55)   
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné nechat si u vás udělat společenský účes v sobotu a pokud ano, jaká je asi cena - mám polodlouhé vlasy a chtěla bych je nějak vyčesat. Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ. (2.1.2014 v 17:51)   
Dobrý den
Hlavu Vám rádi ostříháme strojkem na nejmenší nástavec(20-tinka milimetru), bohužel Vám ji nemůžeme oholit břitvou. Je to zakázáno hygienou.
S pozdravem a přáním hezkého dne kadernictvíprosek.cz.

pidal@seznam.cz (1.1.2014 v 01:50)   
Chtěl bych ostříhat dohola a vyholit hlavu úplně dohladka,je to u vás v kadeřnictví možné? Ve většině kadeřnictví stříhají jen na 1 mm a tím to končí.

Odpoved ; (15.10.2013 v 12:23)   
Zevetleni vlasu;

Dobry den .
Zalezi jak tmave hneda je ta Vase barva, cim kste si to barvila a jak dlouho.
Barvu barvou nezesvetlite. ( maximalne o pul tonu) . Jsou tu varianty ;
1) zesvetlijici lazen a preliv
2) stahnou cele melirem a preliv ( kdyz budou hodne tmave)
3) postupne zevetlovat barvou a nechavat odrust.
4) promelirovat + preliv

Jitka (26.9.2013 v 10:06)   
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné z tmavě hnědých vlasů udělat jednorázově světlejší hnědé. Moje kadeřnice tvrdí, že je to možné jen přes melír, což odmítám. Děkuji

Odpoved (11.9.2013 v 07:53)   
Regenerace na roztrepene konecky.
Dobry den. Roztrepene konecky jsou rozdvojeny vlas . Bohuzel neexistuje nic co by bylo schopno toto rozdvojeni navratit na jednotmy celek. Existuji regenerace , ktere vlasy vyhladi po cele delce a doda jim vlahu , ochranu a potrebnou vyzivu. Vlasy budou lesklejsi a v lepsim tvaru (samozrejme dle strihu)
.Konecky a zkracovani; .Muze se postupne ale roztrepene konecky je lepsi ostrihat aby nedelaly neplechu pri tvaru a vzhledu..
Da se predejit trepeni ale ne po roztrepeni.

Tereza (8.9.2013 v 20:17)   
Dobrý den,
mám hodně roztřepené a zničené vlasy (nejvíce lonečky, ale prakticky po celé délce). Jsou o něco delší, než po ramena. Chtěla bych si nechat narůst delší vlasy a nechtěla bych stávající moc zkracovat - jsou kudrnaté a před pár měsíci, kdy byly kratší, vypadaly jako květák :). Ráda bych se toho vyvarovala... Existuje nějaká možnost regeneraci roztřepených konečků, bez radikálního zkracování?
Děkuji za odpoveď :)

Lucie (17.8.2013 v 20:18)   
Dobrý večer, zajímalo by mne, zda umíte pokládané vlny po celé hlavě? Mám dlouhé tmavé vlasy a potřebuji tento účes 20-30léta, co se dělal natáčkama. Kulmou mi to nejde, mám husté vlasy a mám jich "dost"... :-)
Děkuji za odpověď

Aneta (16.5.2013 v 09:43)   
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda používáte i přelivy od Goldwellu?

Díky

odpověď:
Dobrý den. Ano používám vše od této značky.

Tereza (14.5.2013 v 13:25)   
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat jestli melírujete vlásky Goldwellem Oxycur Platin? A jestli dělá opravdu tak krásné platinové proužky? Přemýšlím o změně barvy z hnědé na blond pomocí melírů (nemám ale ráda žluté nádechy).

Děkuji

odpověď:
Dobrý den. Ano melíruji. Opravdu krásně vlas odbarví o požadovaného tónu.

Lucie Pokorná (30.4.2013 v 13:51)   
Dobrý den paní Pracná,
chtěla bych zeptat, zda děláte takové ty moderní šetrné trvalé i na dlouhé vlasy. Jaké s tím máte zkušenosti, prosím. děkuji

Dobrý den.
Šetrné trvalé dělám i na dlouhé vlasy. Postupně se vymývají. Vlasy po šetrné trvalé zůstávají ve stejné kvalitě jako před tím. Trvalá je vhodná i na jemné vlasy.
S pozdravem a přáním hezkého dne.

Zuzana (17.4.2013 v 22:57)   
Maruška je super! Byla jsem moc spojená a vřele doporučuju. Opravdu si se mnou vyhrála tak, jak ještě žadná kadeřnice :-).

Milada (28.2.2013 v 11:41)   
Také doporučuji, Maruška je velmi šikovná, a co je u kadeřnice také důležité - hodně empatická.
Přijďte a uvidíte :-)!

Mirjana (24.2.2013 v 13:10)   
Maruška je nejlepší kadeřnice, kterou jsem poznala - má velmi dobré estetické cítění a umí dobře poradit,což považuji za velmi důležité. Navíc pracuje rychle a ve velmi milém prostředí. Vřele doporučuji :)

Zuzka (22.1.2013 v 12:57)   
Maruška je nejlepší kadeřnice se kterou jsem kdy měla čest se seznámit. Pracuje s velmi kvalitními materiály, čímž myslím i její zlaté ručičky :) Vřele doporučuji, už nikdy nepůjdete jinam :)

Aneta (16.1.2013 v 13:23)   
Také doporučuji, moc příjemná slečna a krásně mě ostříhala.
Určitě přijdu zase.

Tomáš (7.1.2013 v 11:13)   
Taky rozhodně doporučuji, tak dobře a přitom překvapivě rychle mě ještě nikdo nikde neostříhal...

Hanka (4.1.2013 v 23:53)   
Marušku vřele doporučuji - originální nápady v barvě i střihu, profesionální přístup a příjemná atmosféra - co víc si přát? :-)

Copyright 2017      Kadeřnictví Prosek - www.kadernictviprosek.cz       Tel.: 608 214 853       E-mail: marie.pracna@gmail.com